Типові помилки репетитора

Помилка 1 “Без контролю”
Коли я почала готувати до ЗНО, то не контролювала учнів достатньою мірою. Не опитувала, не організовувала пробні ЗНО з вивчених тем.
З часом я зрозуміла, що саме пробні  витягують учнів. Ми пишемо їх раз на місяць/два. Я максимально відтворюю атмосферу, опитую вірші, учні витягують білетики із запитаннями
Помилка 2 “Додому декілька вправ”
 Так, я не завжди була тираном. Мої перші учні мали дуже мало домашнього(не 300 тестів як зараз). Згодом я побачила, що прогресу як такого нема. Коли почала давати додому багато тестів, то результати одразу ж покращились.
Помилка 3 ” Помилки розбирати усно”
Я не знала, що все сказане учні швидко забувають. Тому літературу ми завжди аналізували усно. Потім я помітила, що помилки повторюються. Після цього ми завели зошити, в які переписували всі неправильно виконані тести.
Помилка 4 ” Вчимо правила з книги”
Насправді я завжди старалась придумувати свої пояснення. Я не розумію, чому всі правила в книгах такі складні? Навіть якщо учень їх зазубрить,але не зрозуміє,  то який сенс? На заняттях ми користуємось простими правилами. Мої учні знають, що неозначено-особове – вони , а не якась особа в якійсь там множині.
Помилка 5 “Нудне навчання”
Зараз багато сучасних методів навчання: флеш-карти, інтегровані уроки, асоціації, ігри. Їхнє використання зацікавлює учнів. Головне не зловживати.

Вам сподобалась дана стаття?

КУРС З

ОБРАТИ

Ім’я користувача

Email

Пароль

Повторіть пароль

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Відновлення паролю

Введіть своє ім’я користувача або електронну пошту, щоб відновити пароль.

На вашу електрону адресу надійде лист для відновлення паролю.

Email адреса

ВІДНОВИТИ ПАРОЛЬ